top of page

Lugu

Minust

Alguse sai minu teekond ema ja vanaema kõrvalt, väikese tüdrukuna, nähes erinevaid küüsi koguaeg valmimas. Jah, mu ema ja vanaema olid ka küünetehnikud kuid too aeg tegid nemad kangasküüsi. Mäletan kui tihti küsisin emalt "Kas mina saaksin ka sellised küüned?" Loomulikult mu ema ei teinud neid mulle ka pika mangumise peale vaid alati ütles alati "Kasva veidi, saad suuremaks siis teeme." Koguaeg ootasin, et millal mina juba need küüned saan ehk siis võib seda üheks täitunud unistuseks nimetada.

mudi_edited.jpg

Missioon

Teiseks unistuse täitumiseks küüntemaailmas saan nimetada koostööd Mosaic brändiga. Mäletan kuidas vaatasin Mosaicis tehtud disaine suu ammuli kui ise olin veel suhteliselt alguses oma küünte teekonnal. Minu missioon on aidata välja tuua oma loomingulisust ja tõsta teadlikust kõrge kvaliteediga toodetest, mille läbi on võimalik luua mugavalt ja lihtsalt imelist kunsti. Minu kogemuste põhjal saan öelda, et on väga oluline milliseid tooteid me oma töös kasutame, et me saaksime soovitud tulemuse.

Visioon

Visiooniks on mitte kaotada kunsti küüntemaailmast. Näeme tänapäeva maailmas palju levimas puhast tööd ühevärvilise disainiga, mis on ka väga ilus kuid selle laine alla jääb nii palju kulda mis on märkamata. Märkamata jäävad võimalused mida on võimalik veel küüntele luua. Oleme kõik teadlikud ühevärvilistest küüntest kuid kas oleme teadlikud ka kunstist mis peitub küünemaailmas tegelikult? Kui palju erinevaid värve, toone, kivikesi, fooliumeid, pigmente, templeid, sädelusi jne. Seda kõike saab kasutada ka hajutatult ühevärvilise disainiga. On külluslik omada erinevaid oskusi, et oleks valikuvõimalusi mida küüntele veel luua.

bottom of page