top of page

Tere tulemast SL Luxury Nails Online koolituste lehele

Sinu eduni viiv tee küünekunsti õppeks

Flower

Me usume, et igaüks väärib ilusaid küüsi. See on ka üks põhjustest miks lõime SL Luxury Nails'i Online kursused. Meie lehelt leitavad kursused aitavad Sul leida üles oma loomingulisus ja viia küünekunsti oskused uuele levelile.

Lihtsasti järgitavad ja info mahulised video kursuste materjalid aitavad Sul omandada teadmisi mida vajad selleks, et ühte või teist disaini läbi viia. Tehnikate õpetusi on erinevaid, nii algajatele kui ka edasi jõudnutele. Liitu meiega nüüd ja loome koos ägedaid disaine.

IMG_8686.jpg
image0 (1).jpeg
IMG_0420_edited.jpg

Interaktiivne ja kaasahaarav

IMG_7908_edited.jpg

Meie lähenemine küünekunstiharidusele

IMG_2155.jpg

Paindlik ja mugav

Põhjalik ja praktiline

SL Luxury Nails Online kursusel usume, et õppimine peaks olema lõbus ja kaasahaarav. Seetõttu on meie kursused loodud interaktiivseks ja praktilisteks. Saate oma oskusi harjutada ja meie juhendajalt vajadusel reaalajas tagasisidet saada.

Mõistame, et kõigil on erinev ajakava ja õppimisstiilid. Seetõttu on meie kursused kavandatud olema paindlikud ja mugavad. Saad õppida omas tempos ja oma ajakava järgi. Kõik, mida vajad, on Interneti-ühendus ja seade meie kursustele ligi pääsemiseks.

Meie kursused on kavandatud olema põhjalikud ja praktilised.  Õpid uusimaid trende ja stiile küünekunstitööstuses ning omandad oskused ja teadmised, mida vajad endale või oma klientidele kaunite küünte loomiseks.

bottom of page