top of page

Kuidas paigaldada ja eemaldada küünte kaunistusi

  • 3Steps

Kirjeldus

Siin online koolitusel õpid kuidas saada püsima tavalisi kive ning ka suuremaid aksessuaare. Miks seda vaja teada on? Selleks, et Sina saaksid oma klientuurile pakkuda rohkem võimalusi ja kõrgemat kvaliteeti nagu ühele ennast arendavale tehnikule omane on. Õpid, kuidas ja millega eemaldada kive ning aksessuraare samuti. Kutsun Sind ennast arendama sest endasse investeering on investeering mis läheb raisku ainult siis kui antud teadmisi edaspidi ei rakenda. Nagu öeldakse, et "Diamonds are a girls best friend" seega on võimalus, et saad luua oma ellu ka rohkem rõõmsaid hetki ja põnevuse tunnet:) Sobib alustavale ja edasijõudnud küünetehnikule Õppevideo pikkus 1h 20min Vali elada läbi sisemise ja välimise sära!

Ülevaade

Maksumus

€40.00

Jaga

Already a participant? Log in

Mõndade õpilaste tagasiside

Mõndade õpilaste tagasiside

Sandra:

No mul oli see et kuna video alguses oli see maniküüri osa eraldi, siis ma vaatasin põhjalikult selle ära ja kui geelküüsi hakkasid tegema siis seal ma seda maniküüri osa ei viitsinud nö uuesti vaadata aga lühidalt mulle väga meeldib kuidas sa räägid igat asja juurde sinna ja näitad väga põhjalikult kõike, ma õppisin suht palju uusi asju sealt juurde ja no muusikavalik oli köige parem:D

no nendele kes tahavad edasi areneda on su videod väga kasulikud. näiteks see kivide video, praegu näen kedagi kes paneb pealisgeeliga kivasid mötlen et issand ise alles panin ka haha. ei su videod väga meeldivad mulle ja mul on nii palju nendest õppida <3 aitäh et oled ja teed!!!

Liis:

ma vist täna enam ei jaksa seda vaadata lõpuni. Ma pean end veel trenni ajama ma ennem pausi ajal üle poole tunni vaatasin aga juba sain kasulikke nippe. Ma homme vaatan lõpuni. Kusjuures, peale seda tegin kohe klienti ja ta ütles mulle ka, et nahad kohe eriti ilusti täna et lausa märkas:D

Brigit:

Kes ei tööta, see ei söö! Need päevad, mil ma salongis ei ole, veedan ma suurema osa ajast ikkagi tööd tehes või õppides. Ma lihtsalt nii-nii-nii armastan seda, mida ma teen ja see tunne on kaif. Ausalt öeldes on mul palju raskem püsida ühe koha peal ja vaadata filmi või sarja, kui nokitseda oma brändi kallal.

@sl_luxury_nails õppevideot telekast vaadates olin ma nii rahulik ja suutsin paigal püsida. Mõni aeg vaadatud, sain aru, et ta on taustamuusika valikuga ikka täiega täppi pannud. Klassikaline muusika. Kuulan seda ise ka, kui suuremat mõttetööd vaja teha.

Ma olen nii rahul, et soetasin Saskia teadmiste video! Värskendav on vahelduseks vaadata, kuidas keegi teine tööd teeb ja milliseid tooteid kasutab.

Ma usun, et igalt tehnikult on vähemalt 1 uus asi öppida. Meie tööpöld on lihtsalt nii lai ja mitmekesine, et alati leiab uusi nippe ja trikke. See ongi vist see põhjus, miks ma nii söltuvuses sellest ametist olen.

Aitäh Sulle, Saskia, et sa oled & teed!

bottom of page