top of page

Erinevad disainid

  • 3Steps

Kirjeldus

Tõime meie palavalt armastatud disaini mapi osaliselt tagasi faili kujul. Prindi välja ja pane endale meelepärane mapp ise kokku kasutades selleks A4 kilesi. 𝑴𝒂𝒕𝒆𝒓𝒋𝒂𝒍𝒊 𝒔𝒊𝒔𝒖 𝒐𝒏 25𝒍𝒌 + 𝒌𝒖̈𝒖̈𝒏𝒕𝒆 𝒌𝒖𝒋𝒖𝒅 𝒋𝒂 𝑴𝒐𝒔𝒂𝒊𝒄 𝒅𝒊𝒔𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐𝒐𝒅𝒆𝒕𝒆 𝒌𝒊𝒓𝒋𝒆𝒍𝒅𝒖𝒔𝒆𝒅 Joonista otse mappi, kuivata jäädvustamiseks UV/LED lambiga joonised:) Vajadusel saad füüsilise mapi igakell lahti võtta, näpuga järge ajada ja harjutada kätt. Materjal sobib nii algajale kui ka edasijõudnuile. -Puhasta pind küünesalfasse immutatud atsetooniga ning alusta harjutamist! -Kuivata tehtud harjutused/joonistused 30sek-1min UV/LED lambiga. -Patsuta kleepuvad joonised Finishing Wipega puhtaks, lase natuke kuivada ning jätka! Või miks mitte ka lihtsalt välja prinditud ja klammerdatult disainide täpne kirjeldus küünte laua lähedale uut kasutus korda ootama panna:) Mida täpsemalt sisaldab? •Üle kümne step-by-step disaini •Erinevaid ja mitmeid vabalt joonistamiseks küünekujusi •Mosaic toodete kasutamis võimaluste kirjeldused •Disaini õpetused mida saad teha ka otse küüntele •Erinevaid disaini ōpetustesse peidetud nippe Kõik materjalis väljendatud tooted leiad www.viis.ee

Ülevaade

Maksumus

€20.00

Jaga

Already a participant? Log in

Mõndade õpilaste tagasiside

Mõndade õpilaste tagasiside

Sandra:

No mul oli see et kuna video alguses oli see maniküüri osa eraldi, siis ma vaatasin põhjalikult selle ära ja kui geelküüsi hakkasid tegema siis seal ma seda maniküüri osa ei viitsinud nö uuesti vaadata aga lühidalt mulle väga meeldib kuidas sa räägid igat asja juurde sinna ja näitad väga põhjalikult kõike, ma õppisin suht palju uusi asju sealt juurde ja no muusikavalik oli köige parem:D

no nendele kes tahavad edasi areneda on su videod väga kasulikud. näiteks see kivide video, praegu näen kedagi kes paneb pealisgeeliga kivasid mötlen et issand ise alles panin ka haha. ei su videod väga meeldivad mulle ja mul on nii palju nendest õppida <3 aitäh et oled ja teed!!!

Liis:

ma vist täna enam ei jaksa seda vaadata lõpuni. Ma pean end veel trenni ajama ma ennem pausi ajal üle poole tunni vaatasin aga juba sain kasulikke nippe. Ma homme vaatan lõpuni. Kusjuures, peale seda tegin kohe klienti ja ta ütles mulle ka, et nahad kohe eriti ilusti täna et lausa märkas:D

Brigit:

Kes ei tööta, see ei söö! Need päevad, mil ma salongis ei ole, veedan ma suurema osa ajast ikkagi tööd tehes või õppides. Ma lihtsalt nii-nii-nii armastan seda, mida ma teen ja see tunne on kaif. Ausalt öeldes on mul palju raskem püsida ühe koha peal ja vaadata filmi või sarja, kui nokitseda oma brändi kallal.

@sl_luxury_nails õppevideot telekast vaadates olin ma nii rahulik ja suutsin paigal püsida. Mõni aeg vaadatud, sain aru, et ta on taustamuusika valikuga ikka täiega täppi pannud. Klassikaline muusika. Kuulan seda ise ka, kui suuremat mõttetööd vaja teha.

Ma olen nii rahul, et soetasin Saskia teadmiste video! Värskendav on vahelduseks vaadata, kuidas keegi teine tööd teeb ja milliseid tooteid kasutab.

Ma usun, et igalt tehnikult on vähemalt 1 uus asi öppida. Meie tööpöld on lihtsalt nii lai ja mitmekesine, et alati leiab uusi nippe ja trikke. See ongi vist see põhjus, miks ma nii söltuvuses sellest ametist olen.

Aitäh Sulle, Saskia, et sa oled & teed!

bottom of page