top of page

Online's teadmiste tõstmine, tehnilised töövõtted

  • 11Steps

About

Olen kokku pannud videod sellest, kuidas mina teen maniküüri ja geelküünte hooldust. Miks? Seetõttu, et mulle tuleb ikka küsimusi, et kas ma täiendkoolitusi teen. Kahjuks reaalajas ma seda ei teosta ning online variandis koolitamine, kui selline, minu nägemuse läbi tehnilise poole pealt pole see sama kui päris elus. Aga mida ma saan teha on see, et ma võtan Sind oma töömaale kaasa ning näitan kuidas, mida mina teen ja miks. Seega, et mul oleks küsijatele ka midagi edasi anda siis otsustasin teha sellise formaadi. Tegu ei ole online koolitusega vaid online teadmiste tõstmisega. Tunnistus väljastatakse Sulle, kui oled küsimustiku edukalt läbinud. Selles videos näed milline peaks olema ette valmistatud naturaalne küüneplaat koos kunstmaterjaliga, millist viili peaks kasutama naturaalsel küüneplaadil, milliseid otsikuid kasutada maniküüris, videod erinevatest tiibnahkadest ja küünetaskutest, naha alla värvimine, milliseid tooteid mina kasutan ja kuidas. Lisaks on materjalid hügieenist, modelleeritud geellaki tööjärjekorrast, tavalise maniküüri järjekorrast ning sisus on ka naturaalsest küünest kirjeldused. Näiteks, kus on siinus ja kus on eponühhium. Mitu kihti on küüneplaadil ja millistel pööretel, mis otsikuga ja kui tugevasti on ohutu kasutada puuri maniküüri tehes. Video pikkus 3h 13min

Overview

Price

70,00 €

Share

Already a participant? Log in

Mõndade õpilaste tagasiside

Mõndade õpilaste tagasiside

Sandra:

No mul oli see et kuna video alguses oli see maniküüri osa eraldi, siis ma vaatasin põhjalikult selle ära ja kui geelküüsi hakkasid tegema siis seal ma seda maniküüri osa ei viitsinud nö uuesti vaadata aga lühidalt mulle väga meeldib kuidas sa räägid igat asja juurde sinna ja näitad väga põhjalikult kõike, ma õppisin suht palju uusi asju sealt juurde ja no muusikavalik oli köige parem:D

no nendele kes tahavad edasi areneda on su videod väga kasulikud. näiteks see kivide video, praegu näen kedagi kes paneb pealisgeeliga kivasid mötlen et issand ise alles panin ka haha. ei su videod väga meeldivad mulle ja mul on nii palju nendest õppida <3 aitäh et oled ja teed!!!

Liis:

ma vist täna enam ei jaksa seda vaadata lõpuni. Ma pean end veel trenni ajama ma ennem pausi ajal üle poole tunni vaatasin aga juba sain kasulikke nippe. Ma homme vaatan lõpuni. Kusjuures, peale seda tegin kohe klienti ja ta ütles mulle ka, et nahad kohe eriti ilusti täna et lausa märkas:D

Brigit:

Kes ei tööta, see ei söö! Need päevad, mil ma salongis ei ole, veedan ma suurema osa ajast ikkagi tööd tehes või õppides. Ma lihtsalt nii-nii-nii armastan seda, mida ma teen ja see tunne on kaif. Ausalt öeldes on mul palju raskem püsida ühe koha peal ja vaadata filmi või sarja, kui nokitseda oma brändi kallal.

@sl_luxury_nails õppevideot telekast vaadates olin ma nii rahulik ja suutsin paigal püsida. Mõni aeg vaadatud, sain aru, et ta on taustamuusika valikuga ikka täiega täppi pannud. Klassikaline muusika. Kuulan seda ise ka, kui suuremat mõttetööd vaja teha.

Ma olen nii rahul, et soetasin Saskia teadmiste video! Värskendav on vahelduseks vaadata, kuidas keegi teine tööd teeb ja milliseid tooteid kasutab.

Ma usun, et igalt tehnikult on vähemalt 1 uus asi öppida. Meie tööpöld on lihtsalt nii lai ja mitmekesine, et alati leiab uusi nippe ja trikke. See ongi vist see põhjus, miks ma nii söltuvuses sellest ametist olen.

Aitäh Sulle, Saskia, et sa oled & teed!

bottom of page